Google Website Translator Gadget_________ ATTENTION "Αγγλικά" is ENGLISH !!!!!

Τρίτη 1 Ιουλίου 2008

Η Εναρμόνιση πήρε τα βουνά!

Την Κυριακή 29 Ιουνίου βρεθήκαμε για επαγγελματικούς λόγους στον τερματισμό του 5ου ΣΚΑΪ Οlympus Marathon, μαζί μας φυσικά ήταν και η Εναρμόνιση.

Την ευκαιρία άρπαξε η διακεκριμένη συνάδελφος και μέλος του ΣΕΡ, Ανδριανή Δόμβρου να ενημερωθεί μετά τον τερματισμό της για τα τελευταία Ρεφλεξολογικά νέα από την Εναρμόνιση.

Η Ανδριανή Τερμάτισε στην γενική κατάταξη στην θεση 95 και ήρθε 3η στην κατηγορία της με τελικό χρόνο 7.16.57

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΔΡΙΑΝΗ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !

Κάτι μικρό:

Πριν μερικά χρόνια η Ανδριανή αφού έτρεξε και τερμάτισε στον Κλασσικό Μαραθώνιο των Αθηνών, ήρθε στο ξενοδοχείο που περιμέναμε ξένους δρομείς, να τους προσφέρουμε μετ'αγωνιστική μάλαξη. Δεν της έφτανε ο αγώνας, έκανε και μερικά μασάζ!

Για την ιστορία....
Ο 25χρονος Ισπανός Hernadez είναι ο νικητής του 5ου ΣΚΑΪ Olympus Marathon. Με επίδοση περίπου 4 ώρες και 34 λεπτά, ο αθλητής σημείωσε ρεκόρ αγώνα. Ένα ρεκόρ που δύσκολα θα καταρριφθεί στο μέλλον.